Bij de eerstvolgende grootschalige aanpassing van de dienstregeling zal er veel veranderen voor buslijn 999 in Haarlem. Op dit moment rijdt deze lijn nog enkel tot het eindpunt Geen Dienst, waar mensen na een onfortuinlijke tussenstop kunnen overstappen op voet- en fietsvervoer richting huis. De lijn wordt vooral ‘s nachts veel gebruikt door mensen die dronken in de bus in slaap zijn gevallen. Voor hen heeft de vervoerder een aangename verrassing.
Want voortaan hoeft je avond gelukkig niet meer te stoppen bij geen dienst. Doordat bus 999 gewoon weer teruggaat naar de vertrekhalte, kunnen ze gewoon weer uitstappen bij de kroeg om er nog een klein schepje bovenop te doen. Zo kan je voortaan in één ruk door naar De Klote. En dat is wel zo handig, als je toch al te ver heen bent om fatsoenlijk de bus te pakken.
Naar verwachting zullen er vanaf september elk weekend zo’n 150 mensen naar De Klote gaan. Tijdens de feestdagen zijn dit er uiteraard een stuk meer.