Aah yes, wat ongelofelijk fijn! Dit nieuwste project staat al heel lang op mijn wenslijst, maar sinds deze week is het dan eindelijk zover: mijn nieuwe kankerdagboek-app is live! Voortaan kunnen mensen die met net als ik ooit met kanker te maken (gehad) hebben, deze gratis app gebruiken om hun zorgen van zich af te schrijven, maar ook om bijvoorbeeld allemaal handige lijstjes bij te houden. Denk dan bijvoorbeeld aan al je ziekenhuisbezoeken, behandelaars, medicijnen, maar ook een simpel to-do lijstje of zelfs een bucketlist.
En dit is allemaal nog maar het begin! Ik heb nog tal van ideeën voor deze app, maar die komen wellicht later nog een keertje. Eerst moest ik er maar voor zorgen dat die app überhaupt door mensen te downloaden was, en sinds gisteren is het dan eindelijk zover! Wel in eerste instantie alleen nog even voor Android hoor (iPhone is wat omslachtiger namelijk en die versie volgt in Q3), maar toch.
Het is gewoon zover, je kunt hem zowaar hier downloaden voor Android!
Voor nu kan je in deze versie dus al:
– elke dag in een dagboekje schrijven
– bijhouden hoe je in je energie zit en hoe je je voelt
– al je ziekenhuisbezoeken loggen
– en daar leuke statistiekjes over zien (hoeveel bezoeken, onderzoeken, prikken, etc)
– een lijstje bijhouden van je behandelaars
– een lijst van je zorglocaties maken
– een todo-lijst
– een bucketlist
– je medicijnen loggen
– en belangrijke mijlpalen vastleggen
Gaaf toch? De komende tijd zal ik nog wel wat kinderziektes uit de app moeten gladstrijken, maar dat doe ik graag en als hij goed genoeg is ga ik de strik eromheen doen voor de iPhones.
Maar voor alle andere mensen: ik hoop dat je deze app nooit hoeft te gebruiken, maar als het dan toch nodig is, doe er dan vooral je voordeel mee. Ikzelf gebruik hem graag, dus anderen hopelijk ook!