Nee, dat kan écht niet. Ik bedoel, fysiek is het wel mogelijk, maar het is gewoon ethisch verwerpelijk om je tot dit barre niveau te verlagen. Na miljoenen jaren evolutie zijn wij namelijk op een punt gekomen dat wij mensen ons van dieren onderscheiden, en één van de punten waarop wij dat doen is het simpele basale feit dat wij met écht bier gooien of concerten en festivals. Zo heeft het universum dat nou eenmaal voor ons bedoeld.
Alcoholvrij bier is er alleen maar om zo snel mogelijk weer te vergeten. Daar pronk je niet mee, laat staan dat je het over een nietsvermoedend publiek heen gooit. Want al ben je nog zo zwanger, alcoholvrij bier gooien doe je gewoon maar lekker in je babykamer.
Bah!
Dit is een ingezonden vraag die ik kreeg in de aanloop naar een bepaald slotconcert van een bepaalde geniale band uit Horst-America. Uit respect voor deze persoon zal ik zijn of haar naam hier niet publiekelijk noemen, uit vrees voor een alcoholvrije vergeldingsactie.