Hier nog even een bericht aan iedereen die niet tot de risicogroep behoort en vandaag of gisteren al op mijn nieuwe partij gestemd heeft. Vergeten jullie dat morgen niet nog even te doen? Het is maar een kleine moeite, en je helpt deze gast er een heel eind de Tweede Kamer in. En dat is natuurlijk wel een dingetje!
Het enige dat je hoeft te doen is morgen het vakje naast mijn naam in te kleuren met een rood potlood. Je vindt mijn naam in de kolom ‘Lijst Dingetje’. En nog een laatste waarschuwing (en deze is héél belangrijk): let er alsjeblieft goed op dat jullie allemaal BINNEN de lijntjes kleuren! Dit is het moment waar jullie je hele kleuterschoolcarrière voor getraind hebben. Make it count!
En mocht ik straks nou om de een of andere zotte manier niet in de kamer terecht komen, weet ik ook gelijk waar ik dat dan aan te danken heb. Stel me niet teleur mensen, jullie kunnen dit!!
Alvast politiek bedankt.